Revitalash 2016-10-28T16:59:32+00:00

Revitalash!

Odżywcza suplementacja NOURICHE™

Nowa odżywcza suplementacja NOURICHE™ jest dedykowana osobom o bardzo wrażliwej oprawie oczu i osłabionych rzęsach. Po intensywnej kilku miesięcznej kuracji RevitaLash® Advanced można kontynuować kurację tą samą odżywką kilka razy w tygodniu lub zamiennie zastosować codziennie NOURICHE™ jedynie w celu podtrzymywania efekt.
CENA 240 zł

RevitaLash® FINELINE PRIMER

Delikatna i jedwabista emulsja opracowana tak, aby zmienić się w doskonały podkład, który sprawi, że drobne linie i zmarszczki na powierzchni skóry staną się miękkie i mniej widoczne, poprawi się kontur twarzy, skóra będzie gładka i elastyczna.
cena 140 zł – PROMOCJA

Eyelash Conditioner RevitaLash® Advanced 3,5ml

Najbardziej zaawansowana technologicznie formuła odżywki stymulującej wzrost rzęs RevitaLash. potwierdzona przez 5 niezależnych instytutów badawczych. Odżywka sprawia że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piekniejsze. Najbardziej zaawansowana synergia technologi z naturą. Sześć miesięcy kuracji.
CENA 330 zł

RevitaLash® Volumizing Primer 7,39ml

Pielęgnuje i przygotowuje rzęsy do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy ułatwiając nałożenie mascary oraz pokrywa rzęsy jedwabiście matową formułą, dzięki której tusz trzyma się lepiej.
CENA 70 zł

Odżywka stymulująca wzrost włosów 46ml
Hair od RevitaLash® to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy są pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów.
CENA 450 zł

Brow Conditioner Revitabrow advanced 3ml
Do produktów marki Revitalash® dołączył kolejny innowacyjny produkt przeznaczony specjalnie do stymulowania wzrostu brwi Revitabrow®. Odżywka ma te sam składniki aktywne, co Revitalash® Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa. Revitabrow® pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia. Revitabrow® polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi.
CENA 270 zł