Progressive 2016-10-28T16:57:08+00:00

Progressive

Seria została oparta na nowatorskiej koncepcji Eksfolacji Progresywnej na bazie kwasów i enzymów zlussczających, stosowanej w ofercie gabinetowej Yonelle Medesthetic. Z uwagi na uzyte wykorzystywane techniki profesjonalne aplikowanie preparatów jest w istocie minizabiegiem kosmetycznym. Dzieki ich komplementarności i precyzyjnie określonym funkcjom skóra zostaje poddana generalnej renowacji. Następuje przyspieszenie spowolnionego z wiekiem cyklu odnowy naskórka i innych reakcji metabolicznych.

Odkrycia.
Nanodyski nowatorskie nośniki w postaci płaskich krażków wypełnionych substancjami aktywnymi pokonuja aż 14 warstw naskórka.

Eksfolacja Progresywna – złuszczanie starych komórek naskórka i stymulacja powstawania nowych za pomocą kwasów i enzymów jednocześnie- nowość w profesjonalnych zabiegach estetycznych. Nowatorskie także jest uzycie znanego w medycynie kwasu oraz połączenie kwasów mlekowego i glikolowego w kompleks amfoteryczny ( patent amerykański ) zapewniający ich kontrolowane uwalnianie i przedłużone działanie. Wynikiem tego jest progresja efektów.

Progressive neck decollete lifting cream- 40ml (Progresywny krem liftingujący na szyję i dekolt) 189zł
Progressive skin renewal therapy-30 +55 ml (Progresywna odnowa biologiczna skóry 28 dniowa kuracja rewitalizujaca) 349zł
Progressive nanomask-55ml (Progresywna nanomaska) 199zł