Peeling 2017-02-26T10:05:28+00:00

Peeling PQ AGE

Peeling PQ Age gwarantuje natychmiastowe ujędrnienie skóry.
Do stosowania przez cały rok!

Peeling PQ AGE to innowacyjny peeling liftingujący do rewitalizacji skóry, zwany również „nową skórą”. Jest to skuteczna metoda w walce z przebarwieniami, bliznami, trądzikiem, zaskórnikami, zmarszczkami czy nawet rozstępami! To szybki i bezbolesny sposób na piekna, promienną i odmłodzoną skórę przez cały rok!.

Innowacyjnośc peelingu PQAge polega na tym, że zapewnia głeboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry własciwej. To zabieg kosmetyczny dający efekt podobny do mezoterapii. gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Głównymi wskazaniami są przebarwienia i blizny potrądzikowe, a także wypełnianie zmarszczek, ale mozna go stosować na całym ciele-spłyca nawet rozstępy.

W czasie jednego zabiegu peeling jest wmasowywany 4 razy, warstwowo. W zalezności od stanu skóry i oczekiwanego efektu taki zabieg powtarzany jest co 10 dni około 4-5 razy. Po takiej serii zabiegów efekt nowej skóry gwarantowany!

peeling pqage to doskonała propozycja dla osób które poszukują szybkich sposobów na piękną i zdrową skórę. Może być wykonywany o każdej porze roku także latem bez ryzyka fotouczuleń. odpowiedni jest także dla skóry wrażliwej-zwalcza niedoskonałości bez skutków ubocznych. Stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje najgłebsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki wypełnione, przebarwienia rozjaśnione, a cera promienieje juz po jednym zabiegu!

Pelling PQ AGE Kraków- Atelier Młodości ul. Grzegórzecka 77