Mezoterapia igłowa 2016-10-28T16:33:57+00:00

Mezoterapia igłowa

Filorga NCTF 135 HA CE

Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF® jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, poprawia się jej struktura, staje się gęstsza i bardziej jędrna.
Wskazaniem do zabiegu jest profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej, dojrzałej. wyjatkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze.

Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoką jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta. czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych:

– Kwas hialuronowy – posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania i wiązania dużych ilości wody, dzięki czemu doskonale nawilża skórę. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.
– 13 witamin – witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia. Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną. Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach, rozjaśnia.
– 23 aminokwasy – podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastynę.
– 6 składników mineralnych – spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodno-elektrolitową ustroju.
– 6 koenzymów – przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.
– 5 kwasów nukleinowych – kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.
– 2 czynniki redukujące – reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

FILORGA NCTF 135 HA CE
Zalecamy:
faza1: terapia uderzeniowa-4 zabiegi w odstępach 1-2 tygodniowych;
faza2: regeneracja skóry -1 zabieg na miesiąc przez 2 miesiące;
faza3: podtrzymanie efektów kuracji;
1 zabieg co 2-6 miesięcy

Pojemność:3 ml/fiolka
Cena ze znieczuleniem: 400zł

preparat spełnia wymagania klasy III medical devices zgodnie z Dyrektywa 93/94 ce.
Każda fiolka jest otwierana przy klientce i zużyta do zabiegu.

Princess Rich

mezoterapia igłowa Kraków

Nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany w zabiegach mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. zawiera (18mg/ml) kwasu hialuronowego i najwyższe stężenie glicerolu (20mg/ml) wsród obecnych na rynku produktów do mezoterapii, co decyduje o jakości i efektywności zabiegu. głeboko nawilża i odżywia skórę, pozwalając zachowaćjej naturalna młodość, napięcie i elastyczność.

Jest idealnym preparatem stworzonym do iniekcji do naskórka lub głebszych warstw skóry, który działa jako wypełniacz małych zmarszczek takich jak:
– zmarszczki na czole
– kurze łapki
– okolice ust: zzmarszki śmiechu, zmarszczki palacza
– linia i kontur brody
– szyja, dekolt, dłonie
oraz doskonale poprawia gęstość skóry.

Dzięki najnowszej technologi ATR (adwanced rejuvination technology) princess rich perfekcyjnie kumuluje nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i glicerolu. za pomocą wiązań wodorowych glicerol tworzy „ochronny płaszcz” wokół cząstek kwasu hialuronowego w skórze właściwej sprawiając że kwas „korzysta” z jego właściwości odpornościowych – termicznych, mechanicznych i enzymatycznych.To skuteczna zpaora przed inwazją wolnych rodników. W konsekwencji kwas hialuronowy łatwiej i skuteczniej zatrzymuje wodę, co intensyfikuje proces nawilżania skóry.
zawarty w preparacie glikol o właściwościach stabilizujących i antyseptycznych zapewnia sześciokrotnie wiekszą moc nawilżania, przez co efekty mezoterapii wykorzystującej princess rich utrzymują się znacznie dłużej nniz w przypadku innych produktów. skóra przed długi czas zachowuje elastyczność, napięcie i blask.

mezoterapia igłowa

Princess Rich

Zalecamy:
Kurację 3 zabiegów w odstepach 2-3 tygodnie

Pojemność: 1 ml/ampułkostzrykawka
Cena ze znieczuleniem: 600zł


Każda ampułka jest otwierana przy klientce i zużyta do zabiegu

Cytocare 532

mezoterapia Kraków

Jest on koktajlem do rewitalizacji zawierającym wysokie stężenie kwasu hialuronowegi. w jego składzie znajdują się rownież specjalnie dobrane witaminy, aminokwasy oraz minerały, które doskonale wpływają na kondycję oraz zdrowie ludzkiej skóry.
Stosowany w zabiegach mezoterapi preparat cytocare 532 zawiera w swoim składzie wszystkie elementy niezbędne do zapewniania skórze młodego, atrakcyjnego wyglądu. po jego zastosowaniu staje sie ona gładka, sprężysta i dobrze odżywiona.
Swietnie sprawdza się on również w walce z objawami starzenia się skóry – eliminuje widoczne juz oznaki tego procesu i pozwala na powstrzymywanie pojawiania się kolejnych.
Cytocare 532 zawiera – kwas hialuronowy 32 mg, witaminy, nieorganiczne sole, aminokwasy.

Efekty:
– spłyca nawet głebsze zmarszki
– intensywnie zagęszcza i regeneruje skórę właściwą
– głęboko nawadnia
– zapobiega pojawieniu się „pierwszych zmarszczek”
– utrzymuje biologiczną równowagę skóry
– zapewnia intensywne odżywianie skóry
– zapewnia promienność i blask
Preparat może być stosowany podczas zabiegów mezoterapii na twarz, szyje dekolt, grbiety dłoni.

Cytocare 532
Zalecamy:
Kurację – 4 zabiegi w odstepach 2 tygodnie

Pojemność 5 ml / fiolka
Cena ze znieczuleniem: 450zł

Certyfikat Jakosci en iso 9001.en iso 12485;2003 jest gwarancją najwyższej jakości składników i ścisłej kontroli produkcji.
Każda fiolka jest otwierana przy klientce i zużyta do zabiegu.