Zabieg Maximus jest najbardziej kompleksowym systemem anti-aging na rynku. Poprzez połączenie wielu technologii – TriLipo RF, TriLipo DMA i TriFractional, Maximus daje możliwość efektywnego działania czterech poziomach: naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej, mięśniach. Maximus jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa aż na trzech poziomach ludzkiej tkanki. Jest zaopatrzony w cztery głowice, by zapewnić pełną gamę zabiegów anti-aging.

TriLipo niepowtarzalnie łączy dwie skuteczne metody: tripolarną falę radiową (RF) oraz innowacyjną Dynamiczną Aktywację Mięśni (DNA). Przy użyciu jednej głowicy, te dwie technologie pracują jednocześnie, tworząc interaktywny efekt, który doprowadza do nieinwazyjnej redukcji tłuszczu, limfatycznego drenażu, napięcia mięśni oraz poprawy napięcia skóry. Zabiegi wykonane przy użyciu Maximusa są efektywne, bezpieczne, komfortowe .

TECHNOLOGIA TRILIPO – Uwalnia i eliminuje tłuszcz oraz kształtuje sylwetkę

Urządzenie Maximus TriLipo działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Połączony efekt TriLipo RF oraz TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

1.Uwolnienie płynnego tłuszczu z komórki

Eliminacja tłuszczu jest zwiększona dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane ku dolnym partiom poprzez ciśnienie jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry. Wywołany efekt „ściskania” powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowany mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączony efekt TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki.

2. Ciśnienie wewnątrz i na zewnętrz powoduje drenaż tłuszczu.

Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co powoduje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje i powoduje długoterminowy efekt napięcia skóry.

3. Skurcz i regeneracja włókien kolagenowych, dający długoterminowy efekt napięcia.

TECHNOLOGIA TRIFRACTIONAL

3 impulsy w celu głębszej penetracji

Maximus™dodatkowo wyposażony jest w końcówkę do zabiegów frakcyjnych falę radiową, jest to technologia TriFractional RF.
Energia RF powoduje mikro uszkodzenia, co wywołuje naturalny mechanizm gojenia się skóry , łącznie z neokolagenezą, tworząc zdrowa tkankę. Po zabiegu nieuszkodzone obszary działają jak uzdrawiające centra. Skóra przebudowuje się, jest zdrowsza i w lepszej kondycji. Zabieg maximus skutecznie redukuje wszelkiego rodzaju blizny, np. potrądzikowe oraz rozstępy. Technlogoia TriLipo idealnie sprawdza się w odmładzaniu skóry twarzy i szyi. Odbudowuje gęstość i jędrność skóry. Energia TriFractional jest wprowadzana w trzech impulsach, co umożliwia głębszą penetrację energii RF do tkanki, zapewniając bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów, przy minimalnym dyskomforcie i minimalnym okresem rekonwalescencji.

Przeciwwskazania:

– Wiek poniżej 18 roku życia.
– Stymulator serca, wewnętrzny defibrylator przeszłości, wszczepione neurostymulatory, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektryczne. Nie można stosować na pacjentach, którzy mieli implant w przeszłości, chyba że osoba wykonująca zabieg jest absolutnie pewna, że implant i wszystkie „połączenia” zostały całkowicie usunięte.
– Metalowe bądź inne implanty w okolicy zabiegowej.
– Ciąża bądź karmienie piersią lub na brzuchu w okresie menstruacji.
– Nowotwór bądź historia nowotworowa, w szczególności nowotwór skóry, przednowotworowe znamiona.
– Osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS i HIV, bądź użyciem immunosupresyjnych leków.
– Poważne jednoczesne schorzenia takie jak choroby serca, bądź epilepsja.
– Pacjenci z problemami, na które negatywnie może wpływać ciepło. Pacjenci z historią chorobową stymulowaną przez ciepło, takie jak powracająca opryszczka w obszarze zabiegowym. Pacjenci mogą mieć zabieg wykonany tylko i wyłącznie jeśli przestrzegają profilaktycznego reżimu.
– Pacjenci, którzy mają zmniejszoną bądź podwyższoną percepcję zmiany temperatur.
– Pacjenci, którzy mają obszary w których występują zaburzenia sensoryczne (czucia) w takich przypadkach jak uszkodzenia nerwów i neuropatia.
– Jakikolwiek aktywny problem na obszarze zabiegowym, taki jak rany, krwotoki, zakaźne problemy, łuszczyca, egzema, wysypka oraz mocno bądź „świeżo” opalona skóra.
– Żylaki w obszarze zabiegowym.
– Historia chorób skóry takich jak keloidy, zaburzone gojenie ran, a także bardzo sucha i delikatna skóra.
– Jakiekolwiek chirurgiczne, inwazyjne, ablacyjne zabiegi w obszarze zabiegowym przed kompletnym zagojeniem.

Maximus Trilipo Kraków- Atelier Młodości ul. Grzegórzecka 77 tel. 733 79 79 76