DermaOXY 2017-03-08T17:34:17+00:00

Infuzja tlenowa zabieg DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

Jak działa zabieg DermaOXY?

Wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych substancji aktywnych.
Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszegoi wyglądu emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla bokoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głebokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę kontórów twarzy.

DermaOXY Kraków

Terapia czystym tlenem.

Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energtyczny komórek, intensyfikujac przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ nowopowstałe, zdrowe komórki charakteryzują sie wyzszym potencałem energetycznym.

Spektakularne efekty dzięki DermaOXY

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głebokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyją, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla botoxu. spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym. Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet pół roku. Zabiegi dermaoxy przeznaczone sa dla każdego Klienta. w przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwcesnego starnia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upłytwu czasu, zmieniając strukturę i kondycjeę skóry.

Efekty DermaOXY na twarz szyję i dekolt

 • wypełnianie zmarszczek
 • głebokie nawilżenie na poziomie komórkowym
 • wygładzanie okolic oczu
 • wypełnianie ust
 • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
 • podniesienie owalu twarzy
 • witalność oi młody wygląd
 • rozjaśni0ona i zdrowa skóra

Efekty DermaOXY na włos

 • zwiększenie wzrostu, siły i elastyczności włosów
 • przywrócenie bilansu wilgoci w skórze głowy
 • stymulacja odnowy komórek
 • regeneracja włosów
 • naturalny blask i miękkość włosów.
DermaOXY Atelier Młodości

Efekty zabiegów DermaOXY infuzja tlenowa

Atelier Młodości
Kraków
Cennik DermaOxy
Cennik Promocyjny

DermaOxy – Infuzja Tlenowa Kraków- Atelier Młodości ul. Grzegórzecka 77 tel. 733 79 79 76