Bioline 2016-10-28T15:56:24+00:00

Lifting code – zabieg liftingujący z wypełniaczem zmarszczek

To ekskluzywna linia, której celem jest przywrócenie właściwej proporcji twarzy zgodnie ze „złotym podziałem”
oznacza to ponowne zdefiniowanie rysów:owalu i profilu twarzy oraz szyi. Zabieg jest idealny dla wszystkich rodzajów skóry, nawet najbardziej wrażliwych. Niezbędny natomiast dla suchej, odwodnionej, bez napięcia i poluźnionej skóry. Zalecany dla skóry z pojawiającymi się pierwszymi oiznakami starzenia.
Istotą działania Lifting Code jest wielokierunkowa, biorewitalizującq i dyfuzyjnie wypełniająca formuła. oprócz napinania i liftingu działa wypełniająco, przeciwstarzeniowo, nawilża i odżywia.
składniki i technologie nowej generacji gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.
Jako zabieg szokowy :5 zabiegów w krótkim przedziale czasowym (1-2 zabiegi tygodniowo). Zapobiegawczo dla młodszej skóry do zwalczania szkodliwego działania nadmiernego przebywania na słońcu lub jako przygotowanie na ważne okazje, specjalne wieczory i uroczystości : 1 zabieg co 2 tygodnie dla ogólnej liczby 5 zabiegów
Dla podtrzymania zalecamy wykonywać 2-3 zabiegi w roku.

Zabieg liftingujący z wypełniaczem zmarszczek Lifting Code w cenie – 450zł

Vintage 79 Most Hydrating- zabieg intensywnie nawadniający

Przeznaczenie: Zabieg na twarz intensywnie nawilżający, chroniący przed ponownym odwodnieniem. Zapewnia optymalne nawilżenie skóry w oparciu o kwas hialuronowy, trehalozę oraz krasnorosty. ogranicza trans-epidermalną utratę wody (pomiędzy komórkami naskórka).
Skałdniki aktywne:
Kwas hialuronowy -bio technologiczny, przechwytuje molekuły wody i tworzy doskonałe rezerwy wodne
Trehaloza – zdolna do zastępowania wody, chroni komórki p[odczas okresów całkowitego odwodnienia.
Chrząstnica kędzierzawa – czerwone algi, które tworzą hydro-ochronną powłoke na skórze, dolne do powstrzymania utraty wody i utrzymania idealnego poziomu nawilżenia.
NMF– (naturalny czynnik nawilżający)- przywraca prawidłowe nawilżenie warstwy rogowej, normalizuje ph skóry.
Wyciągi z oczaru i kocanki– działanie kojące, łagodzące podrażnienia i odświeżające.
Transcutol– nośnik, transportuje substancję aktywne do miejsca przeznaczenia.

Rezultaty: wygładza skórę i nadaje jej wypoczęty i świeży wygląd.

Częstotliwość: seria 5-6 zabiegów, raz w tygodniu lub jako jednorazowy zabieg

Zabieg intensywnie nawadniający vintage79 most hydrating w cenie – 250zł

Primaluce Exforadience – zabieg złuszczająco-rozświetlający

Preznaczenie: Zabieg wskazany jest dla każdego rodzaju skóry, która potrzebuje złuszczenia i regeneracji. Świetnie sprawdza się zarówno przy cerach suchych (pomaga usunąc martwe komórki naskórka i wygładza powierzchnię skóry), cerach tłustych ( wpływa na rogowacenie ujśc mieszków włosowych, będące przyczyna gromadzenia się w skórze zanieczyszczeń), jak i w skórach dojrzałych, z przebarwieniami posłonecznymi.
działanie: zabieg primaluce opart jest na działaniu złuszczającym alfa-hydroksykwasów i głęboko nawilżających poli-hydroksykwasów. dziąki złuszczeniu martwych komórek naskórka, dochodzi do zwiększenia podziałów komórkowych w warstwie podstawnej naskórka i do jego przyspieszonej odnowy. proces ten wpływa na regenerację skóry, która zyskuje ładniejszy koloryt, jest gładsza, jędrniejsza i lepiej nawilżona.

Składniki aktywne:
Alfa-hydroksy-kwasy – kwas glikolowy i kwas mlekowy. Aha posiadają długa historię stosowania w kosmetykach dzięki swoim udowodnionym właściwościom jako złuszczacze i stymulatory obrotu komórkowego skóry.
Poli-hydroksy-kwasy – glukono-laktonowy i lakto-bioniczny. Molekuły nowej generacji, posiadające wolniejszy od aha i bardziej wydłuzony czas penetracji oraz wyższą zdolnośc wiazania molekół wody w porównaniu z aha. Rezultatem kosmetycznym jest delikatniejsze ale bardziej stopniowe i progresywne działanie złuszczające.
Kwas glukono-laktonowy– jest naturalnym komponentem skóry. przyczynia się do odnowy komórkowej skóry, wiąże się z wodą, przyczyniając się do nawodnienia naskórka.
Kwas lakto-bioniczny– optymalizuje obrót komórkowy wykonuje istotne działanie przeciwutleniające, zwęża pory, ma działanie ultra nawilżające.
biały kompleks- to kompleks rozjaśniający skórę, który pozostawia ją bardziej preźroczystą, równomierna i promienna.

Rezultaty: złuszczenie martwych komórek naskórka odblokowuje zastoje łoju w skórze, poprawia wygląd ziemistej skóry, zmniejsza rozszerzone pory i rozjaśnia przebarwienia pozapalne. po zabiegu skóra jest zregenerowana, rozjaśniona, lepiej nawodniona, a przez to bardziej jędrna i elastyczna.

Częstotliwość: po kilku sesjach skóra zyskuje witalność, jednolitość i świetlistość. jest odnowiona i odmłodzona, zmarszczki są mniejsze, a nadmierna pigmentacja, niedoskonałości, zniaczyszczenia pozostaja już tylko wspomnieniem.

Nasza rada: aby wzmocnić efekt zabiegu, zastosuj przed jego wykonaniem mikrodermabrazję.

Primaluce Exforadience- zabieg złuszczająco-rozświetlający 250zł
Primaluce Exforadience- zabieg złuszczająco-rozświetlający + Mikrodermabrazja GRATIS 250zł