Biofusion 2016-10-28T15:55:32+00:00

Biofusion

Seria innowacyjnych kosmetyków biologicznie regenerujących cerę wrazliwą,suchą, dojrzałą, podatną na podraznienia i alergie.

Kosmetyki tworzą drugą skórę, o strukturze i proporcjach ściśle odtwarzających budowew naskórka. Ma on zdolnośc biofuzjio czyli wtapiania się skórę i biologicznego naprawiania nieszczelności i uszkodzeń naskórka. 3C-potrójna głęboko wnikająca witamina C działa rozjśniająco na przebarwienia stymuluje metabolizm i syntezę elastyny oraz kolagenu. W efekcie następuje rewelacyjne wzmocnienie, ujędrnieniei poprawa struktury skóry oraz redukcja zmarszczek. Cera zachwyca gładkością miłą w dotyku fakturą. Produkty testowane na alergikach.

Nanodyski- nowatorskie nośniki w postaci płaskich krazków, wypełnionych substanncjami aktywnymi. Pokonują aż 14 warstw komórek naskórka.

Biofuzja-proces wtapiania sie kosmetyku w skorę. Nowatorska koncepcja receptury na bazie składników o strukturze i proporcjach ścisle odtwarzających budowę naskórka (dermomimetyzm). Złożona z nich kompatybilna druga skóra łączy sie z naskórkiem za pomoca wiązań wodorowych i sił elektrostatycznych w jedną warstwe która precyzyjnie naprawia jego uszkodzenia.

3C potrójna wiatmina C trzy różne superstabilne formy witaminy C (nanodyskowa, hydrofilowa lipofilowa) wnikające w skórę w skóre na głębokośćkilkunastu warstw komórek, co pozwala na pełne wykorzystanie komórek. Cecha ta pozwala na pełne wykorzystanie wielkiego potencjału tej witaminy regenerującego, stymulującego opóźniającego procesy starzenia się skóry.

Biofiusion regenerating 3c cream/spf10 -55ml (Biofusion krem regulujący 3C/spf10) 169zł
Biofusion reparing 3c cream- 55ml (Biofusion krem naprawczy 3c ) 229zł
Biofusion 5% vitamin C serum 30ml (Biofusion serum z witaminą C5%) 239zł
IIbiofusion repair 3C eye cream 15ml (Biofusion krem naprawczy 3C pod oczy) 159zł